Торгове обладнання для магазинів техніки та гаджетів.

Сьогодні магазини мобільних телефонів та техніки стали виконувати роль шоурумів. Покупці приходять не тільки, щоб купити одразу товар, а й щоб протестувати кілька моделей та обрати потрібне. У торговому залі покупці мають почувати себе вільно та зручно. Всі товари повинні бути на видноті, щоб легко було взяти до рук та оглянути.

ROMKOS пропонує спеціалізоване торгове обладнання для магазинів побутової, комп’ютерної та мобільної технікі:

  • Столи для мобільних телефонів. У стільницях передбачені отвори для дротів зарядки;
  • Економпанелі чохлів та інших дрібних аксесуарів;
  • Торгові стелажі та столи для габаритної техніки: телевізори, побутові прилади;
  • Стійки, вішала, тримачі для супутніх товарів;
  • Обладнання касової зони, вітрини, прилавки у єдиному стилі.

Ми рекомендуємо встановлювати в магазинах гаджетів спеціалізовані столи для техніки на економпанелі.

У стільницях спеціалізованих столів передбачені отвори для дротів зарядки. Комп’ютерна техніка, телефони, планшети одразу готові для демонстрації. Наші конструктори розробили кілька моделей таких столів: на декілька рівнів, прямокутні та круглі, різних габаритів та з різних матеріалів. Ви можете обрати з наших варіантів, або фахівці розроблять модель спеціально для вашого торгового приміщення.

Незамінними для розміщення мобільних телефонів та аксесуарів є економпанелі. Дрібна техніка вішається на гачки. Для більш габаритної техніки на панель навішуються полиці. Всі аксесуари та кронштейни на економпанелі переставляються за потреби. Самі панелі можна навісити на стіни, оформити ними колони, зробити на подіумі або тумбі. Скляні шафи збережуть найбільш цінні товари.

Стелажі, касову зону, вітрину звісно рекомендуємо оформлювати в єдиному стилі. Якщо у вас є брендбук, або ви співпрацюєте з дизайнером – добре. Якщо такого немає – наші фахівці допоможуть розробити дизайн та оформити торгову зону зручно і красиво.

Працюємо по бренбуку замовника або пропонуємо індивідуальну розробку проекту з нуля.

 

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом