Навісне торгове обладнання з металу стандартної серії «Pillar» – конструктор для вашого магазину

Основні переваги навісного торгового обладнання – багатофункціональність, можливість зміни конструкції, мобільність, легкість монтажу та зручність використання.
В основі конструкцій – тонкі металеві стійки, що встановлюються окремо, або перфоровані рейки, які фіксуються до стіни. Комплектується обладнання навісними полицями на кронштейнах різної глибини, вішалками, трубою для аксесуарів.
Як це працює – показано у відео-ролику.

Навісне торгове обладнання з металу стандартної серії «Pillar» призначене для магазинів різноманітної спрямованості: під одяг, взуття, аксесуари, посуд, сувеніри та інші товари.

Обладнання має привабливий зовнішній вигляд, легко збирається і розбирається, має невелику вагу окремих елементів. Полиці, вішала, гачки можна перевішувати так, як зручно саме для вас, підлаштовуючись під наявний асортимент товарів. Стійки і вішала легко перемістити торговою залою. Задумали переїзд – всі елементи конструкції розбираються та компактно упаковуються.

Дизайн та матеріали:

  • Колір стійок та фактура фарбування – на ваш вибір.
  • Матеріали для полиць: МДФ та ДСП різноманітних кольорів, скло. Бажаєте щось особливе – розкажіть свою ідею нашим фахівцям.
  • Підбір елементів, прорахунок розмірів та вартості допоможуть зробити наші менеджери.
    Для цього заповніть форму зворотнього зв’язку.