Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгові острівці

Торгові острівки від ROMKOS. Для яких товарів підходять, особливості конструкції, переваги.

Головна перевага торгових острівків у тому, що вони розміщуються на шляху потоку покупців. Це зазвичай холи та переходи ТРЦ. Товари, що красиво виставлені на полицях з підсвіткою самі падають в очі перехожим. Шанси спонтанної покупки дуже великі. Зацікавлені відвідувачі стають постійними клієнтами торгової точки. Часто таке спостерігається на острівках з кавою, солодощами або гаджетами та ювелірними виробами.

Для яких товарів підходять торгові острівки?
Для будь-яких товарів. Головне, щоб габарити на вага дозволяли встановити їх на полицю. Косметика та парфумерія, продукти харчування, мобільні пристрої та аксесуари, сувеніри, сумки, капелюшки, ремені та інші невеликі предмети гардеробу, канцелярські товари, прикраси.

Крім товарів на острові пропонують й послуги: манікюрні процедури, представлення інформаційних та розважальних послуг тощо.

Особливості конструкції та дизайну.

Торгові острови переважно мають модульну конструкцію. Кожен модуль представляє окремий прилавок. На одному або кількох прилавках встановлені коліщата – це вхід/вихід для персоналу.

Плюси модульної конструкції:

  •  швидкий монтаж та розстановка товару,
  • легкий демонтаж у випадку зміни місця встановлення,
  • можливість зміни конструкції, модернізації, розширення або зменшення торгової площі, адаптації для нового товару або під іншу локацію.

Конструкція і форма торгового острівка залежить від призначення, групи товарів, місця.  Острівки можуть мати огляд з усіх боків або встановлюватися біля стіни. Також ROMKOS розробляє і виготовляє нестандартні конструкції. Це доречно, якщо ви плануєте торгову точку біля ескалатора, колон або сходів.

Дизайн та матеріали залежать тільки від вашої фантазії та наших виробничих можливостей. Ми працюємо з металом, склом, деревиною, ДСП, МДФ, пластиком. Хочете додати підсвітку, логотип, об’ємні літери, відео-екран – будь ласка! Наші конструктори допоможуть розробити дизайн, що буде ефектним, підкреслюватиме принади товару, зробить торгове місце зручним і для покупців, і для продавців.

Первинний монтаж торгових островів виконують фахівці компанії ROMKOS. Ми проведемо інструктаж, як правильно користуватися обладнанням. Також забезпечуємо сервісне обслуговування: заміну деталей за потреби, ремонт у випадку пошкодження або монтаж/демонтаж під час переїзду.

Для прорахунку та замовлення торгового острова повідомте:

  • який товар плануєте розміщати;
  • площу торгового місця, де буде встановлюватися;
  • ваші побажання щодо дизайну, матеріалів, кольорів.

Більше фото торгових островців дивіться в розділі ПОРТФОЛІО


Назад

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом