Способи оплати:

– оплата на розрахунковий рахунок.

Для того, щоб ми могли запустити Ваше замовлення у виробництво, необхідно здійснити передоплату у розміне менше 30% від суми замовлення.

 

Способи доставки:

– Самовивіз у Харкові та Києві. Найбільш вигідний спосіб доставки вантажу за наявності власного транспорту. Ви можете самостійно забрати своє замовлення зі складу у зручний для Вас час після погодження з менеджером.

– Доставка у регіони. Доставка по Україні здійснюється компаніями-перевізниками. Усі витрати, пов’язані з доставкою товару, сплачує покупець. 

Повернення та обмін

Ви маєте право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів з наступного дня після його фактичного отримання. При цьому нагадуємо, що згідно з чинним законодавством:

*обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, відколів, потертостей та інших пошкоджень;
* збережено його товарний вигляд;
* в цілісному стані упаковка товару і всі її компоненти;
* збережено комплектацію товару, ярлики, інструкції і маркування;
* є документ, що підтверджує факт придбання та оплати товару (наприклад, рахунок, накладна).

Увага! Доставка товару в разі обміну товару належної якості або його повернення здійснюється покупцем за свій рахунок, окрім випадків, коли причиною повернення стала помилка* менеджера, або виробництва.
*Під помилкою мається на увазі:
– відправлений інший виріб,
– виріб іншого кольору (колір має відповідати номенклатурі кольору виробника ДСП).

ПОВЕРНЕННЮ/ОБМІНУ не підлягають:

*Товари, що були у вжитку і мають сліди використання, ознаки монтажу збірки тощо;
*Товари з порушеною упаковкою або її компонентами;
*Товари, які втратили товарний вигляд, у яких порушена комплектація, ярлики, маркування та ін.;
*Товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення та/або за зразками (ескізами) покупця, в тому числі товар який має індивідуально-визначені властивості, а саме нестандартні розміри, зовнішній вигляд, конструкцію, матеріали, які були обрані покупцем перед замовленням, містять інші характеристики, які є відмінними від стандартних;
*Товари за зниженою ціною.

Здійснюючи свою діяльність ми керуємося чинним законодавством України, а саме Цивільним кодексом України, Законом України «Про захист прав споживачів», Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №104, Постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.94 р. №313 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення» та ін. Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, що зазначені у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, не підлягають поверненню та обміну.
Зазначені умови не обмежують законних прав споживача, передбачених чинним законодавством України.

 

Збірка та монтаж:

Компанія РОМКОС пропонує своїм клієнтам професійні послуги спеціалістів зі збирання та монтажу сучасного торговельного обладнання.

Ми є виробничою компанією, тому впевнені у якості своєї продукції, як на стадії виробництва, так і на фінальному етапі збірки на території торгової площі.

Вартість монтажних робіт залежить від складності та площі об’єкта.