Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Aeronautica Militare, ТРЦ “Gulliver” м. Київ

Зізнайтеся, хто в дитинстві мріяв стати пілотом? А може вам просто подобається стиль мілітарі – оригінальний і трохи брутальний?
Тоді для вас прекрасна новина. У Києві відкрився брендовий магазин «Aeronautica Militare». Розташований він в ТРЦ «Gulliver» на першому поверсі. Спочатку цей італійський бренд створював практичний і стильний одяг для льотчиків. А тепер розвиває мережу магазинів чоловічого та жіночого одягу по всьому світу.

Компанія ROMKOS виготовила і змонтувала торгове обладнання згідно з наданим брендбуком. Це вже другий наш об’єкт для Aeronautica Militare. Про перший магазин в ТЦ «Kadorr» в Одесі ми розповідали близько року тому.

Завдання було не з простих. Необхідно витримати стилістику бренду, створити атмосферу динаміки, свободи, адреналіну. Торгівельні меблі магазину на 60% виконані з алюмінію. Використовувалося особливе анодоване покриття, яке перешкоджає появі відбитків. Дизайн доповнюють сталеві металоконструкції з чорним матовим покриттям. В обробці застосували понад 5000 заклепок. Майже як справжній літак побудувати)))

Такі проекти завжди викликають у нас почуття гордості від виконаної роботи. Це цінний досвід для ROMKOS. Наша компанія якісно виконує проекти будь-якої складності.

Розкажіть про своє завдання, і наші професіонали запропонують оптимальне рішення для Вас!

З питань співпраці телефонуйте за номерами, вказаними у розділі КОНТАКТИ.


Назад

Читати далі

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути
10.03.2023

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути

Як не помилитися при плануванні магазину? Чи дійсно торгові меблі можуть вплинути на об'єм продажів?
ROMKOS ділиться досвідом та дає корисні поради.

Читати далі
Демонстраційні столи для крамниць
30.01.2023

Демонстраційні столи для крамниць

Демонстраційний стіл є однією з найфокусніших точок у магазині. Цей тип торговельного обладнання потребує особливого підходу. Якщо є складнощі у питаннях вибору столу, наші фахівці допоможуть визначитись та створити оптимальну модель саме для вас.

Читати далі