Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Демонстраційні столи для крамниць

Демонстраційний стіл є однією з найфокусніших точок у магазині.
Що можна презентувати на демонстраційному столі:

  • міні-колекцію – зібрані разом різні види асортименту, що доповнюють один одного;
  • одну базову модель товару у різних кольорах;
  • акційні товари – різні моделі, на які зараз діє знижка;
  • встановити манекени.

Цей тип торговельного обладнання потребує особливого підходу. Зверніть увагу на такі моменти:

Габарити. Перш ніж замовляти стіл, подумайте, що ви складатимете на нього і як це виглядатиме. Тоді ви розумітимете якого розміру і якої висоти він має бути.

Колір та дизайн – тут все індивідуально. Демонстраційний стіл може бути в тій же кольоровій гамі, що й основні торгові меблі в магазині, або в контрастних кольорах для ще більшого привернення уваги покупців.

Матеріали – це скоріше питання бюджету.

Якщо є складнощі у цих питаннях, наші фахівці допоможуть визначитись та створити оптимальну модель демонстраційних столів саме для вас.

На фото представлені варіанти демонстраційних столів та острівних конструкцій для різних товарів, виготовлені компанією ROMKOS.

Тел. 095 301 02 05
Тел. 066 402 32 12


Назад

Читати далі

Монтаж торгового обладнання в магазині
25.10.2023

Монтаж торгового обладнання в магазині

Монтаж обладнання в магазині - відповідальний процес, і важливо визначити, кому довірити цю роботу. Перед наймом монтажника важливо відчувати впевненість у його надійності, професіоналізмі та безпеці. Можемо поділитися досвідом і рекомендаціями, як обрати монтажників.

Читати далі
Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)
13.10.2023

Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)

Співпраця ROMKOS та ЦИТРУС триває вже кілька років. Зараз мережа переоблаштовує свої магазини у новий формат. Ще більше простору, ще більше гаджетів та великий асортимент побутової техніки. А це означає – ще більше різноманітного торгового обладнання.

Читати далі
Як правильно зробити заміри приміщення під магазин
06.10.2023

Як правильно зробити заміри приміщення під магазин

Заміри приміщення для магазину є важливим кроком для проєктування та облаштування бізнесу. Точність замірів впливає на ефективне використання простору та розміщення торгового обладнання. Надаємо консультації та поради, як виміряти приміщення точно і нічого не пропустити. Ми допоможемо обладнати кожен сантиметр магазину зручно та функціонально.

Читати далі