Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Як працює компанія ROMKOS під час війни

Як ми зараз працюємо?З великим завзяттям та ентузіазмом!Звісно, багато що змінилося з початком війни. Офіс і виробництво компанії ROMKOS знаходяться у Харкові, який і зараз кожен день потерпає від ворожих атак.

Як наш колектив відреагував на ці події? Як і всі: хтось виїхав та вивіз рідних до безпечного місця, хтось залишився у місті. Кілька співробітників пішли на фронт. Є наші герої в ЗСУ❗️ Хтось з перших днів допомагає медикам рятувати бійців. Хтось волонтерить. Всі співробітники роблять посильний внесок у нашу перемогу.

Нас розкидало світом по різних країнах, різних областях. Але ми не загубили одне одного. На щастя, виробничі потужності ROMKOS вціліли. За першої змоги ми продовжили свою справу – виготовлення торгових меблів та обладнання.

Звісно, виникають і труднощі. Нам довелося налагодити комунікацію з віддаленими співробітниками і роботу в online-форматі. Запросили нових людей у колектив. Адаптуємось до відключень світла.

Є вже і досягнення. Ми допомогли багатьом партнерам обладнати магазини на нових місцях. Деякі переїхали, дехто відкриває нові торгові точки. Звертаються до нас і нові клієнти. Ми охоче беремося за ваші задачі!

Крім того, ROMKOS розширив свій асортимент. Наразі оновлюємо лінійку стандартного торгового обладнання. Також ми відкрили новий напрямок – виробництво меблів для дому та офісу. Тож тепер допомагаємо облаштувати не тільки ваш бізнес, а також оселю. Звертайтесь!

Більш за все ми мріємо про перемогу. Коли зможемо знов зібратися всім колективом. Виримо у це всім серцем!

Бажаємо всім нашим співробітникам, замовникам, партнерам, друзям мирного неба!

Все буде Україна! Тримаймося!

 

P.S. Фото архівне, але обов’язково повторимо)


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі