Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Як працює компанія ROMKOS під час війни

Як ми зараз працюємо?З великим завзяттям та ентузіазмом!Звісно, багато що змінилося з початком війни. Офіс і виробництво компанії ROMKOS знаходяться у Харкові, який і зараз кожен день потерпає від ворожих атак.

Як наш колектив відреагував на ці події? Як і всі: хтось виїхав та вивіз рідних до безпечного місця, хтось залишився у місті. Кілька співробітників пішли на фронт. Є наші герої в ЗСУ❗️ Хтось з перших днів допомагає медикам рятувати бійців. Хтось волонтерить. Всі співробітники роблять посильний внесок у нашу перемогу.

Нас розкидало світом по різних країнах, різних областях. Але ми не загубили одне одного. На щастя, виробничі потужності ROMKOS вціліли. За першої змоги ми продовжили свою справу – виготовлення торгових меблів та обладнання.

Звісно, виникають і труднощі. Нам довелося налагодити комунікацію з віддаленими співробітниками і роботу в online-форматі. Запросили нових людей у колектив. Адаптуємось до відключень світла.

Є вже і досягнення. Ми допомогли багатьом партнерам обладнати магазини на нових місцях. Деякі переїхали, дехто відкриває нові торгові точки. Звертаються до нас і нові клієнти. Ми охоче беремося за ваші задачі!

Крім того, ROMKOS розширив свій асортимент. Наразі оновлюємо лінійку стандартного торгового обладнання. Також ми відкрили новий напрямок – виробництво меблів для дому та офісу. Тож тепер допомагаємо облаштувати не тільки ваш бізнес, а також оселю. Звертайтесь!

Більш за все ми мріємо про перемогу. Коли зможемо знов зібратися всім колективом. Виримо у це всім серцем!

Бажаємо всім нашим співробітникам, замовникам, партнерам, друзям мирного неба!

Все буде Україна! Тримаймося!

 

P.S. Фото архівне, але обов’язково повторимо)


Назад

Читати далі

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути
10.03.2023

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути

Як не помилитися при плануванні магазину? Чи дійсно торгові меблі можуть вплинути на об'єм продажів?
ROMKOS ділиться досвідом та дає корисні поради.

Читати далі
Демонстраційні столи для крамниць
30.01.2023

Демонстраційні столи для крамниць

Демонстраційний стіл є однією з найфокусніших точок у магазині. Цей тип торговельного обладнання потребує особливого підходу. Якщо є складнощі у питаннях вибору столу, наші фахівці допоможуть визначитись та створити оптимальну модель саме для вас.

Читати далі