Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова зона в магазині є важливим місцем для обслуговуванні клієнтів. Касова стійка або ресепшен грає ключову роль у сприянні продажам. Вона повинна бути добре обладнаною та функціональною. Нижче наведено основні рекомендації для облаштування касової стійки в магазині:

 1. Розташування.

  Важливо, щоб клієнти легко могли знайти касу та отримати доступ до неї без перешкод. Краще розмістити касову стійку ближче до входу в магазин, але не обов’язково. Іноді її навпаки роблять у середині торгової зали. Головне, щоб касова стійка не заважала вільному руху покупців.

 2. Дизайн і вигляд.

  Дизайн касової стійки повинен відповідати загальному стилю і бренду вашого магазину. Використовуйте якісні матеріали, фірмові кольори, прикрасьте логотипом та додайте підсвітку, щоб створити привабливий вигляд. З цим вам допоможуть фахівці ROMKOS.

 3. Функціональність.

  Касова стійка повинна бути функціональною для співробітнків, які обслуговують клієнтів. Ми у своїх моделях завжди передбачаємо зручне робоче місце для розташування комп’ютера, термінала та всіх необхідних пристроїв, таких як сканери штрих-кодів і принтери.

 4. Сховище для грошей і документів.

  Касова стійка може бути обладнана шухлядами з замком для зберігання готівки та важливих документів. Це забезпечує безпеку та контроль над фінансами.

 5. Освітлення.

  Забезпечте достатнє освітлення в районі каси, щоб співробітник міг зручно працювати, а клієнти бачили операції під час оплати.

 6. Візуальна інформація.

  Додайте інформаційні елементи, такі як ціни на послуги або рекламні акції, на касову стійку для привертання уваги клієнтів. Для цього потрібно передбачити вільне місце ще під час розробки стійки. Вона не повинна бути занадто малою.

 7. Місце для паперів і кредитних карток.

  Забезпечте окреме місце для підпису клієнта та оплати кредитними картками.

 8. Комфорт для клієнтів.

  Бортики для сумок, рюкзаків та інших особистих речей додають зручності покупцям під час оплати.

Загалом, касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки – звертайтесь до професіоналів компанії ROMKOS. Ми допоможемо втілити ваш задум у життя.


Назад

Читати далі

Монтаж торгового обладнання в магазині
25.10.2023

Монтаж торгового обладнання в магазині

Монтаж обладнання в магазині - відповідальний процес, і важливо визначити, кому довірити цю роботу. Перед наймом монтажника важливо відчувати впевненість у його надійності, професіоналізмі та безпеці. Можемо поділитися досвідом і рекомендаціями, як обрати монтажників.

Читати далі
Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)
13.10.2023

Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)

Співпраця ROMKOS та ЦИТРУС триває вже кілька років. Зараз мережа переоблаштовує свої магазини у новий формат. Ще більше простору, ще більше гаджетів та великий асортимент побутової техніки. А це означає – ще більше різноманітного торгового обладнання.

Читати далі
Як правильно зробити заміри приміщення під магазин
06.10.2023

Як правильно зробити заміри приміщення під магазин

Заміри приміщення для магазину є важливим кроком для проєктування та облаштування бізнесу. Точність замірів впливає на ефективне використання простору та розміщення торгового обладнання. Надаємо консультації та поради, як виміряти приміщення точно і нічого не пропустити. Ми допоможемо обладнати кожен сантиметр магазину зручно та функціонально.

Читати далі