Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладнання від ROMKOS для 7-го магазина MORO Ukraine

Скандинавський стиль в інтер’єрі. Основні особливості: чіткі лінії, світлі тони, елегантність в простоті, а ще затишок і легкість. Саме цю філософію несе компанія MORO Ukraine, пропонуючи товари для дому в скандинавському стилі. Дана мережа має 7 магазинів в Києві.

Відкриття сьомого магазину MORO в ТРЦ Dream Town відбулося 14 серпня 2021р. Вітаємо і бажаємо процвітання!

Компанія ROMKOS виготовила всі комерційні меблі для торгового залу за наданим брендбуком.

Головною вимогою замовника було виготовлення торгового обладнання в найкоротші терміни. Наша команда не підвела. Виробництво зайняло 2 тижні, і ще 4 дні пішло на монтаж торгівельних меблів на об’єкті. Відмінний темп, чи не так?

Сам інтер’єр магазину також витриманий в скандинавському стилі. Світлі кольори, чіткі лінії, прості і функціональні конструкції. У магазинах товарів для дому завжди великий асортимент. Тому застосовуються високі стелажі з великою кількістю полиць. Конструкції мобільні, тобто ви можете переставляти полиці, тримувачі і гачки, в залежності від габаритів товару.

Компанія ROMKOS виготовляє комерційну меблі та торгівельне обладнання в будь-якому стилі: від скандинавського до ампіру. Для обговорення вашого проекту зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Наші реквізити вказані в розділі КОНТАКТИ.


Назад

Читати далі

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути
10.03.2023

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути

Як не помилитися при плануванні магазину? Чи дійсно торгові меблі можуть вплинути на об'єм продажів?
ROMKOS ділиться досвідом та дає корисні поради.

Читати далі
Демонстраційні столи для крамниць
30.01.2023

Демонстраційні столи для крамниць

Демонстраційний стіл є однією з найфокусніших точок у магазині. Цей тип торговельного обладнання потребує особливого підходу. Якщо є складнощі у питаннях вибору столу, наші фахівці допоможуть визначитись та створити оптимальну модель саме для вас.

Читати далі