Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладнання від ROMKOS для 7-го магазина MORO Ukraine

Скандинавський стиль в інтер’єрі. Основні особливості: чіткі лінії, світлі тони, елегантність в простоті, а ще затишок і легкість. Саме цю філософію несе компанія MORO Ukraine, пропонуючи товари для дому в скандинавському стилі. Дана мережа має 7 магазинів в Києві.

Відкриття сьомого магазину MORO в ТРЦ Dream Town відбулося 14 серпня 2021р. Вітаємо і бажаємо процвітання!

Компанія ROMKOS виготовила всі комерційні меблі для торгового залу за наданим брендбуком.

Головною вимогою замовника було виготовлення торгового обладнання в найкоротші терміни. Наша команда не підвела. Виробництво зайняло 2 тижні, і ще 4 дні пішло на монтаж торгівельних меблів на об’єкті. Відмінний темп, чи не так?

Сам інтер’єр магазину також витриманий в скандинавському стилі. Світлі кольори, чіткі лінії, прості і функціональні конструкції. У магазинах товарів для дому завжди великий асортимент. Тому застосовуються високі стелажі з великою кількістю полиць. Конструкції мобільні, тобто ви можете переставляти полиці, тримувачі і гачки, в залежності від габаритів товару.

Компанія ROMKOS виготовляє комерційну меблі та торгівельне обладнання в будь-якому стилі: від скандинавського до ампіру. Для обговорення вашого проекту зв’яжіться з нами зручним для вас способом. Наші реквізити вказані в розділі КОНТАКТИ.


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі