Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Облаштування магазинів MORO Ukraine ТРЦ “РайON та ТРК «Проспект» м.Київ

Romkos з подвійною радістю вітає партнерів – мережу магазинів MORO Ukraine.
Нещодавно відбулося відкриття одразу двох нових магазинів товарів для дому в місті Києві. У листопаді – в ТРЦ “РайON”, на початку грудня – в ТРК «Проспект».

Задачею Romkos було облаштування залів торговими меблями. Загалом інтер’єр виконано у скандинавському стилі. Торгове обладнання – переважно білого кольору. На такому фоні гарно виглядають будь-які товари.


Запрошуємо всіх завітати до магазинів Moro. Тут зараз багато новорічного декору ?, перед яким просто неможливо встояти, щоб не придбати! Ви знайдете безліч корисних речей для створення затишної атмосфери у домі.

Кому ж треба створити неповторну атмосферу в торговій залі чи обладнати приміщення спеціалізованими меблями – звертайтесь до компанії Romkos. Завжди раді допомогти!

Контакти:


Назад

Читати далі

Монтаж торгового обладнання в магазині
25.10.2023

Монтаж торгового обладнання в магазині

Монтаж обладнання в магазині - відповідальний процес, і важливо визначити, кому довірити цю роботу. Перед наймом монтажника важливо відчувати впевненість у його надійності, професіоналізмі та безпеці. Можемо поділитися досвідом і рекомендаціями, як обрати монтажників.

Читати далі
Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)
13.10.2023

Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)

Співпраця ROMKOS та ЦИТРУС триває вже кілька років. Зараз мережа переоблаштовує свої магазини у новий формат. Ще більше простору, ще більше гаджетів та великий асортимент побутової техніки. А це означає – ще більше різноманітного торгового обладнання.

Читати далі
Як правильно зробити заміри приміщення під магазин
06.10.2023

Як правильно зробити заміри приміщення під магазин

Заміри приміщення для магазину є важливим кроком для проєктування та облаштування бізнесу. Точність замірів впливає на ефективне використання простору та розміщення торгового обладнання. Надаємо консультації та поради, як виміряти приміщення точно і нічого не пропустити. Ми допоможемо обладнати кожен сантиметр магазину зручно та функціонально.

Читати далі