Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Облаштування магазинів MORO Ukraine ТРЦ “РайON та ТРК «Проспект» м.Київ

Romkos з подвійною радістю вітає партнерів – мережу магазинів MORO Ukraine.
Нещодавно відбулося відкриття одразу двох нових магазинів товарів для дому в місті Києві. У листопаді – в ТРЦ “РайON”, на початку грудня – в ТРК «Проспект».

Задачею Romkos було облаштування залів торговими меблями. Загалом інтер’єр виконано у скандинавському стилі. Торгове обладнання – переважно білого кольору. На такому фоні гарно виглядають будь-які товари.


Запрошуємо всіх завітати до магазинів Moro. Тут зараз багато новорічного декору ?, перед яким просто неможливо встояти, щоб не придбати! Ви знайдете безліч корисних речей для створення затишної атмосфери у домі.

Кому ж треба створити неповторну атмосферу в торговій залі чи обладнати приміщення спеціалізованими меблями – звертайтесь до компанії Romkos. Завжди раді допомогти!

Контакти:


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі