Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Облаштування магазинів MORO Ukraine ТРЦ “РайON та ТРК «Проспект» м.Київ

Romkos з подвійною радістю вітає партнерів – мережу магазинів MORO Ukraine.
Нещодавно відбулося відкриття одразу двох нових магазинів товарів для дому в місті Києві. У листопаді – в ТРЦ “РайON”, на початку грудня – в ТРК «Проспект».

Задачею Romkos було облаштування залів торговими меблями. Загалом інтер’єр виконано у скандинавському стилі. Торгове обладнання – переважно білого кольору. На такому фоні гарно виглядають будь-які товари.


Запрошуємо всіх завітати до магазинів Moro. Тут зараз багато новорічного декору ?, перед яким просто неможливо встояти, щоб не придбати! Ви знайдете безліч корисних речей для створення затишної атмосфери у домі.

Кому ж треба створити неповторну атмосферу в торговій залі чи обладнати приміщення спеціалізованими меблями – звертайтесь до компанії Romkos. Завжди раді допомогти!

Контакти:


Назад

Читати далі

Презентуємо новинку!
24.04.2024

Презентуємо новинку!

Навісне та підлогове торгове обладнання з металу серії «LIS» від ROMKOS. Найкраще рішення для магазинів, які прагнуть створити привабливий та функціональний інтер'єр.

Читати далі
Торгове обладнання для військового магазину «Піксель UA» м.Київ
20.03.2024

Торгове обладнання для військового магазину «Піксель UA» м.Київ

Магазин військового одягу та аксесуарів «Піксель UA» повністю облаштований торговим меблями стандартної серії від виробника ROMKOS. Це навісне та підлогове обладнання для одягу та стандартні вироби з ЛДСП. Вийшло стильно та функціонально.

Читати далі
Поради щодо обладнання Зоомагазинів від фахівців ROMKOS
28.02.2024

Поради щодо обладнання Зоомагазинів від фахівців ROMKOS

На що звернути увагу при плануванні та виборі торгових меблів. Важливо враховувати особливості магазину, його площу, асортимент продукції. Спеціалісти ROMKOS завжди готові проконсультувати Вас з питань організації торгового простору та обладнання магазину.

Читати далі