Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Проектування магазинів

Проектування магазинів є важливим етапом у створенні успішного роздрібного бізнесу. Коли ви плануєте відкрити новий магазин або оновити існуючий, необхідно ретельно продумати його дизайн та функціональність. Якщо у вас є можливість звернутися до промислового дизайнера – зробіть це. Професійний фахівець зробить індивідуальний дизайн-проект, з урахуванням особливостей вашого бізнесу, потреб покупців та наявного приміщення.
Якщо немає можливості зробити дизайн, або ви облаштовуєте невеличкий магазин зі стандартним торговим обладнанням – команда ROMKOS допоможемо зробити проектування та планування торгової точки.


Нижче наведені деякі ключові етапи проектування магазину:

План приміщення.

Врахуйте розміри та форму приміщення, розміщення входу, вікон, місця підключення комунікацій. Позначте на плані несучі стіни.

Ідея.

Розкажіть нашим фахівцям про всі свої ідеї, покажіть фото. Який товар буде у вашому магазині?  Яку кольорову гамму бажаєте? Чи маєте власну символіку та графічні елементи, що асоціюються з вашою компанією та продукцією? Ми розглянемо ідеї, дамо поради та розробимо спосіб їх реалізувати.

Планування простору.

Це найскладніший етап для власників магазинів. Проте немає нічого складного, коли ви працюєте з командою професіоналів. Треба уявити шлях покупця, продумати зонування простору, розділяючи магазин на різні відділи для різних категорій товарів.

Підбір та розташування торгового обладнання.

Для брендових магазинів технічний відділ ROMKOS розробляє проект магазину. Запропонуємо свої відпрацьовані рішення для магазинів будь яких напрямків: одяг-взуття, косметика-парфумерія, продукти харчування, канцелярія, прикраси, мобільна техніка тощо. За потреби розробляємо унікальне індивідуальне торгове обладнання. Ми маємо 12-річний досвід у цій справі, тому ви отримаєте найкращі перевірені рішення.
Для невеликих крамниць маємо широкий асортимент стандартного торгового обладнання: стелажі, вітрини, прилавки, економпанелі, ресепшени. Підберемо потрібні розміри торгових меблів та компоновку.

Результат

Ви матимете чітке уявлення, як виглядатимете ваш магазин, отримаєте перелік торгового обладнання та розрахунок вартості.

Умови надання послуг з проектування магазинів:

Для замовників, що вже остаточно вирішили працювати з компанією ROMKOS, проектування магазину – це один з етапів роботи над замовленням, що включений у кінцеву вартість.
Якщо ви бажаєте отримати окремо проект магазину – це обговорюється індивідуально з менеджером.

Бажаєте почати співпрацю –  телефонуйте по вказаних номерах.


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі