Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

З Новим 2023 Роком!

Дорогі друзі, колеги, партнери!
Поздоровляємо з Новим 2023 Роком!
Дякуємо вам за підтримку, стійкість, віру. Цей рік змусив нас усіх засвоїти багато життєвих уроків. Ми всі щось втратили, але й багато чого відкрили та навчились.
Нехай наступний рік буде для вас сповнений родинним теплом. Нехай світло буде у ваших оселях та серцях. Бажаємо не втрачати надію. Бажаємо мати віру у прекрасне майбутнє. Все буде добре! Мирного неба всім нам!
Ваш ROMKOS.

Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі