Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладнання ROMKOS для фірмових продуктових магазинів

ROMKOS виробляє торгове обладнання для продуктових магазинів. У нас є лінійка стандартних стелажів, вітрин та прилавків. Мабуть, це вам і так добре відомо.

Проте ми облаштовуємо і фірмові мережеві магазини «під ключ». Наприклад хлібобулочні міні-крамниці, кондитерські та інші.
На фото представлені магазинчики та міні-маркети для продажу саме такої продукції з торговим обладнанням ROMKOS.

Особливості облаштування мережевих продуктових магазинів:

 • Дотримання фірмового стилю у всіх закладах. Однакові кольори, матеріали, дизайн меблів працюють на пізнаваність бренду.
 • Кожне приміщення має відмінності в плануванні. Навіть якщо деякі елементи схожі, на кожному об’єкті є свої особливості. Наші фахівці підлаштовують обладнання та планують розстановку заздалегідь.
 • Матеріали на ваш вибір: ДСП, метал, скло, пластик, деревина, МДФ, шпон та інші. Все залежить від побажань та бюджету. Також враховуємо, для якої продукції призначено обладнання та вимоги до зносостійкості.
 • Сумісність з додатковим обладнанням, наприклад холодильниками.
 • Грамотно продумане освітлення приміщення – світильники, підсвітка полиць та вітрин – привертає додаткову увагу покупців та забезпечує гарний огляд товарів.

Торгові меблі для фірмових крамниць:

 • різноманітні стелажі. Універсальні та спеціального призначення: хлібні, для овочів-фруктів, кондитерських виробів, сигарет, напоїв тощо;
 • демонстраційний стійкі для розміщення товарів у торговій залі;
 • торгові вітрини, конструкція яких залежить від продукції;
 • різноманітні полиці для зберігання складських запасів;
 • навісні, настінні, підлогові конструкції декоративного або практичного призначення.

Додаткове обладнання:

 • шафи з рукомийниками або кухонною зоною для приготування чаю, кави;
 • спеціалізовані столи під кавомашини;
 • обладнання зони кафе: барні столи та стільці.

Якщо ви плануєте розширення своєї мережі або тільки відкриваєте перший фірмовий магазин – звертайтесь до ROMKOS. Ми працюємо з ідеями, задумами, мріями, проектами, планами та бренд-буками. Наш девіз «від ідей-до ідеалів»!

Для початку співпраці напишіть в чат або телефонуйте.


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі