Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладнання ROMKOS для фірмових продуктових магазинів

ROMKOS виробляє торгове обладнання для продуктових магазинів. У нас є лінійка стандартних стелажів, вітрин та прилавків. Мабуть, це вам і так добре відомо.

Проте ми облаштовуємо і фірмові мережеві магазини «під ключ». Наприклад хлібобулочні міні-крамниці, кондитерські та інші.
На фото представлені магазинчики та міні-маркети для продажу саме такої продукції з торговим обладнанням ROMKOS.

Особливості облаштування мережевих продуктових магазинів:

 • Дотримання фірмового стилю у всіх закладах. Однакові кольори, матеріали, дизайн меблів працюють на пізнаваність бренду.
 • Кожне приміщення має відмінності в плануванні. Навіть якщо деякі елементи схожі, на кожному об’єкті є свої особливості. Наші фахівці підлаштовують обладнання та планують розстановку заздалегідь.
 • Матеріали на ваш вибір: ДСП, метал, скло, пластик, деревина, МДФ, шпон та інші. Все залежить від побажань та бюджету. Також враховуємо, для якої продукції призначено обладнання та вимоги до зносостійкості.
 • Сумісність з додатковим обладнанням, наприклад холодильниками.
 • Грамотно продумане освітлення приміщення – світильники, підсвітка полиць та вітрин – привертає додаткову увагу покупців та забезпечує гарний огляд товарів.

Торгові меблі для фірмових крамниць:

 • різноманітні стелажі. Універсальні та спеціального призначення: хлібні, для овочів-фруктів, кондитерських виробів, сигарет, напоїв тощо;
 • демонстраційний стійкі для розміщення товарів у торговій залі;
 • торгові вітрини, конструкція яких залежить від продукції;
 • різноманітні полиці для зберігання складських запасів;
 • навісні, настінні, підлогові конструкції декоративного або практичного призначення.

Додаткове обладнання:

 • шафи з рукомийниками або кухонною зоною для приготування чаю, кави;
 • спеціалізовані столи під кавомашини;
 • обладнання зони кафе: барні столи та стільці.

Якщо ви плануєте розширення своєї мережі або тільки відкриваєте перший фірмовий магазин – звертайтесь до ROMKOS. Ми працюємо з ідеями, задумами, мріями, проектами, планами та бренд-буками. Наш девіз «від ідей-до ідеалів»!

Для початку співпраці напишіть в чат або телефонуйте.


Назад

Читати далі

Монтаж торгового обладнання в магазині
25.10.2023

Монтаж торгового обладнання в магазині

Монтаж обладнання в магазині - відповідальний процес, і важливо визначити, кому довірити цю роботу. Перед наймом монтажника важливо відчувати впевненість у його надійності, професіоналізмі та безпеці. Можемо поділитися досвідом і рекомендаціями, як обрати монтажників.

Читати далі
Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)
13.10.2023

Оновлення магазину «Цитрус» у ТРЦ «Городок» (м.Київ)

Співпраця ROMKOS та ЦИТРУС триває вже кілька років. Зараз мережа переоблаштовує свої магазини у новий формат. Ще більше простору, ще більше гаджетів та великий асортимент побутової техніки. А це означає – ще більше різноманітного торгового обладнання.

Читати далі
Як правильно зробити заміри приміщення під магазин
06.10.2023

Як правильно зробити заміри приміщення під магазин

Заміри приміщення для магазину є важливим кроком для проєктування та облаштування бізнесу. Точність замірів впливає на ефективне використання простору та розміщення торгового обладнання. Надаємо консультації та поради, як виміряти приміщення точно і нічого не пропустити. Ми допоможемо обладнати кожен сантиметр магазину зручно та функціонально.

Читати далі