Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Колір бренду – які викликає асоціації

Чи важливий вибір кольору для бренду? Чи впливає колір на думки та вибір покупців?
Звичайно популярність бренду залежить від багатьох факторів, але часто для впізнаваності достатньо фірмових кольорів. Колір бренду – один з невербальних способів запам’ятатися покупцю та викликати певну асоціацію. Ми вирішили зробити добірку кольорів, які найчастіше обирають бренди:

Червоний – найінтенсивніший колір, який викликає багато емоцій: від радості до небезпеки. Головний колір всіх розпродажів та АКЦІЙ. Є провокатором для імпульсивних покупців, що полюбляють необдумані покупки.

Фіолетовий – заспокійливий і розслаблюючий колір, викликає передчуття чогось вишуканого, містичного, загадкового.

Синій – улюблений колір 42% людей. Асоціюється з мудрістю, духовністю, відданістю та довірою, говорить нам про безпеку та фінансову стабільність.

Зелений колір найкраще сприймається людським оком. За статистикою – другий ???? найулюбленіший колір людей. Він є символом миру, спокою, життєвої сили, здоров’я, природи. Часто використовується брендами, пов’язаними з ЗОЖ.

Жовтий – асоціюється з сонячним світло, оптимізмом та радістю, енергійністю та креативністю.

Коричневий є передвісником стабільності та надійності, природності, спокою, налаштовує на серйозні взаємовідносини.

⚪️ Білий – асоціюється з чистотою, спокоєм, юністю та благополуччям. Дуже легко сприймається, не відволікає увагу і гарно підкреслює інші кольори.

Чорний – аристократичний, витончений, загадковий, елегантний. Додає серйозності заходам та використовується для люксових брендів.

Незважаючи на те, який колір ви оберете, компанія ROMKOS допоможе створити зручне та якісне торгове обладнання для вашого бізнесу.


Назад

Читати далі

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути
10.03.2023

9 поширених помилок при виборі торгового обладнання для магазину та як їх уникнути

Як не помилитися при плануванні магазину? Чи дійсно торгові меблі можуть вплинути на об'єм продажів?
ROMKOS ділиться досвідом та дає корисні поради.

Читати далі
Демонстраційні столи для крамниць
30.01.2023

Демонстраційні столи для крамниць

Демонстраційний стіл є однією з найфокусніших точок у магазині. Цей тип торговельного обладнання потребує особливого підходу. Якщо є складнощі у питаннях вибору столу, наші фахівці допоможуть визначитись та створити оптимальну модель саме для вас.

Читати далі