Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Колір бренду – які викликає асоціації

Чи важливий вибір кольору для бренду? Чи впливає колір на думки та вибір покупців?
Звичайно популярність бренду залежить від багатьох факторів, але часто для впізнаваності достатньо фірмових кольорів. Колір бренду – один з невербальних способів запам’ятатися покупцю та викликати певну асоціацію. Ми вирішили зробити добірку кольорів, які найчастіше обирають бренди:

Червоний – найінтенсивніший колір, який викликає багато емоцій: від радості до небезпеки. Головний колір всіх розпродажів та АКЦІЙ. Є провокатором для імпульсивних покупців, що полюбляють необдумані покупки.

Фіолетовий – заспокійливий і розслаблюючий колір, викликає передчуття чогось вишуканого, містичного, загадкового.

Синій – улюблений колір 42% людей. Асоціюється з мудрістю, духовністю, відданістю та довірою, говорить нам про безпеку та фінансову стабільність.

Зелений колір найкраще сприймається людським оком. За статистикою – другий ???? найулюбленіший колір людей. Він є символом миру, спокою, життєвої сили, здоров’я, природи. Часто використовується брендами, пов’язаними з ЗОЖ.

Жовтий – асоціюється з сонячним світло, оптимізмом та радістю, енергійністю та креативністю.

Коричневий є передвісником стабільності та надійності, природності, спокою, налаштовує на серйозні взаємовідносини.

⚪️ Білий – асоціюється з чистотою, спокоєм, юністю та благополуччям. Дуже легко сприймається, не відволікає увагу і гарно підкреслює інші кольори.

Чорний – аристократичний, витончений, загадковий, елегантний. Додає серйозності заходам та використовується для люксових брендів.

Незважаючи на те, який колір ви оберете, компанія ROMKOS допоможе створити зручне та якісне торгове обладнання для вашого бізнесу.


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі