Зізнайтеся, хто в дитинстві мріяв стати пілотом? А може вам просто подобається стиль мілітарі – оригінальний і трохи брутальний?
Тоді для вас прекрасна новина. У Києві відкрився брендовий магазин «Aeronautica Militare». Розташований він в ТРЦ «Gulliver» на першому поверсі. Спочатку цей італійський бренд створював практичний і стильний одяг для льотчиків. А тепер розвиває мережу магазинів чоловічого та жіночого одягу по всьому світу.

Компанія ROMKOS виготовила і змонтувала торгове обладнання згідно з наданим брендбуком. Це вже другий наш об’єкт для Aeronautica Militare. Про перший магазин в ТЦ «Kadorr» в Одесі ми розповідали близько року тому.

Завдання було не з простих. Необхідно витримати стилістику бренду, створити атмосферу динаміки, свободи, адреналіну. Торгівельні меблі магазину на 60% виконані з алюмінію. Використовувалося особливе анодоване покриття, яке перешкоджає появі відбитків. Дизайн доповнюють сталеві металоконструкції з чорним матовим покриттям. В обробці застосували понад 5000 заклепок. Майже як справжній літак побудувати)))

Такі проекти завжди викликають у нас почуття гордості від виконаної роботи. Це цінний досвід для ROMKOS. Наша компанія якісно виконує проекти будь-якої складності.

Розкажіть про своє завдання, і наші професіонали запропонують оптимальне рішення для Вас!

З питань співпраці телефонуйте за номерами, вказаними у розділі КОНТАКТИ.

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом