Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Aeronautica Militare, ТРЦ “Gulliver” м. Київ

Зізнайтеся, хто в дитинстві мріяв стати пілотом? А може вам просто подобається стиль мілітарі – оригінальний і трохи брутальний?
Тоді для вас прекрасна новина. У Києві відкрився брендовий магазин «Aeronautica Militare». Розташований він в ТРЦ «Gulliver» на першому поверсі. Спочатку цей італійський бренд створював практичний і стильний одяг для льотчиків. А тепер розвиває мережу магазинів чоловічого та жіночого одягу по всьому світу.

Компанія ROMKOS виготовила і змонтувала торгове обладнання згідно з наданим брендбуком. Це вже другий наш об’єкт для Aeronautica Militare. Про перший магазин в ТЦ «Kadorr» в Одесі ми розповідали близько року тому.

Завдання було не з простих. Необхідно витримати стилістику бренду, створити атмосферу динаміки, свободи, адреналіну. Торгівельні меблі магазину на 60% виконані з алюмінію. Використовувалося особливе анодоване покриття, яке перешкоджає появі відбитків. Дизайн доповнюють сталеві металоконструкції з чорним матовим покриттям. В обробці застосували понад 5000 заклепок. Майже як справжній літак побудувати)))

Такі проекти завжди викликають у нас почуття гордості від виконаної роботи. Це цінний досвід для ROMKOS. Наша компанія якісно виконує проекти будь-якої складності.

Розкажіть про своє завдання, і наші професіонали запропонують оптимальне рішення для Вас!

З питань співпраці телефонуйте за номерами, вказаними у розділі КОНТАКТИ.


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі