Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Концепція магазину спеціалізованого одягу від ROMKOS

Для облаштування магазину спеціалізованого одягу використовується торгове обладнання, як і для звичайного магазину одягу.

военный магазин

Основні рекомендації по плануванню та розміщенню торгового обладнання:

 1. Вітрини, манекени та острівні конструкції. Вони дозволяють продемонструвати клієнтам асортимент продукції, звернути увагу на акційні та популярні моделі.
  Демонструючи товар у торговому залі, важливо візуально підкреслити елементи захисту в одязі, взутті, аксесуарах, передбачених для небезпечних видів діяльності. Бажано показувати одяг великих та малих розмірів для різних статур.
  Острівні конструкції, стійки з манекенами, вітрини розташовуйте на видному місці, забезпечте якісне освітлення. Обладнання має бути зручними для виставлення товару.
 2. Стелажі – це ідеальний варіант для зберігання та виставлення великої кількості продукції. Вони можуть мати різну конструкцію та розмірів: пристінні або встановлені окремо. Матеріали для стелажів – метал, ДСП, МДФ та інші за вашим бажанням. При плануванні приміщення враховуйте, щоб стелажі мали достатній простір між полицями та відстань один від одного. Клієнти повинні мати змогу зручно дістати товар та вільно пересуватися торговим залом.
 3. Вішала для одягу, гачки та підвіси. Вони дозволяють клієнтам зручно дістати необхідний товар, а також забезпечують зберігання одягу у зручному та організованому вигляді.
 4. Касова стійка – важливий елемент будь-якого магазину. Він має підкреслити загальний дизайн інтер’єру. Доречно у касовій зоні розміщати логотип та назву магазину. При розробці та виготовленні ресепшенів враховується зручність для персоналу та покупців, використовуються зносостійки матеріали.

Особливості магазинів спеціалізованого одягу:

 • стиль LOFT дуже доречний для даного напрямку, тому що він стриманий та передбачає наявність металевих конструкцій;
 • кольори обладнання переважно хакі, чорний, пісочний, зелений, коричневий, сірий;
 • присутність дерев’яних елементів у декорі або у кольорі під деревину;
 • вішала, стелажі, манекени повинні витримувати великі навантаження. Куртки, жилети, комбінезони, спеціальне спорядження може мати велику вагу.
 • военный магазин

Кому актуально облаштування магазину спеціалізованого одягу – звертайтесь до команди професіоналів ROMKOS.


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі