Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Магазин косметики Butterfly, м. Іршава, Закарпатська обл.

Торговельне обладнання для магазину косметики та парфумерії. Дизайн, розробка, виготовлення та монтаж – компанія ROMKOS.

Цей проект навчив нас новому. Новий замовник, нове місто, новий досвід у розробці дизайну.

До компаній ROMKOS звернулася замовниця Ярослава з м. Іршава, що у Закарпатській області.  У ней було бажання відкрити магазин парфумерії. Але ніякого проекту чи дизайну не було. Вона навіть не уявляла, з чого почати. Наші фахівці прийшли на допомогу.
Зазвичай ми не робимо дизайн-проектів. Цим займаються спеціально навчені промислові дизайнери. Але цього разу звернутися до такого фахівця змоги не було. Ось наш ведучій менеджер та конструктор взялися розробити дизайн магазину самотужки. Це було не легко, проте дуже цікаво. А результат перевершив очікування.

Для обладнання вибрали яскраво-синій та білий кольори. Серед запропонованих матеріалів замовниця обрала глянцевий МДФ. Шикарний вибір! Ми розробили торгове обладнання. Спланували розташування меблів у приміщенні. Потім все це виготовили і змонтували.

У магазині косметики та парфумерії «Butterfly» використане таке обладнання:
– двосторонні стелажі посередні торгової зали;
– стелажі зі скляними дверцятами та місцем для зберігання товарів, що зачиняються на ключ – встановили біля стін;
– вітрини зі склом;
– економпанелі, на яких зручно розвішувати товар на гачки;
– касову зону.

Загалом магазин виглядає неперевершено. У день відкриття всі відвідувачі відмічали стильне облаштування, звертали увагу на торгове обладнання.

Дякуємо Ярославі за таке цікаве та повчальне замовлення. Бажаємо процвітання вашому бізнесу!

Як ви зрозуміли, ROMKOS береться за задачі будь-якої складності. Звертайтесь і ви зі своїми ідеями, допоможемо їх втілити у життя.
тел. +38 066 402 32 12


Назад

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом