Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Магазин дитячого одягу “Gulliver” м.Харків

Скажімо відверто, що компанію ROMKOS на початку здивував проект магазину дитячого одягу Gulliver. Ми облаштовували десятки подібних об’єктів, але цей не схожий на інші. Ми з нетерпіння чекали, коли побачимо кінцевий результат.

Головна ідея компанії Gulliver – дати можливість юним модникам самим вирішувати, що і як носити. Гардероб – це перший крок до самовираження. Діти можуть самостійно обрати речі, і всі вони будуть пасувати одна до одної. Зручно, погодьтесь. Тому й дизайн інтер’єру закладу підтримує ідею, що діти – це маленькі дорослі.
Кольори всіх меблів та оздоблення спокійні та стримані: сірий, чорний, білий. Ви не побачите тут дитячих малюнків або яскравих кольорових плям – таке для малюків. Проте ви добре роздивитесь всі речі.
Зверніть увагу на самі меблі. В магазині встановлені конструкції з нової серії навісного обладнання Pillar. В основі конструкцій – тонкі металеві стійки, що ставляться окремо, або перфоровані рейки, які фіксуються до стіни. На ці опори кріпляться навісні полиці на кронштейнах різної глибини, вішалки, труби для аксесуарів. Ви самостійно можете міняти конструктив стелажів, переставляти полиці, додавати чи прибирати елементи.
Для зберігання речей під вішалами встановлені висувні ящики. Доповнюють інтер’єр столи для демонстрації товарів та касова стійка з підсвіткою. Стильно!
Компанія ROMKOS вдячна Gulliver за співпрацю. Завдяки цій роботі ми подивились на звичні речі під іншим кутом.

Назад

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом