Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Меблі для салону краси “French”

Облаштування спеціалізованими меблями салону краси “FRC beauty”

Чи знали ви, що ROMKOS виготовляє не тільки торгове обладнання, а й інші спеціалізовані меблі?

Представляємо вашій увазі приклад облаштування салону краси для нашого постійного партнера “French”. Раніше ми оснащували торговими меблями магазини цієї мережі. А цього разу була Nail студія №1 “FRC beauty”.

Команда ROMKOS облаштувала студію майже “під ключ”. Ми розробили дизайн приміщення, виготовили та встановили декоративні перегородки на стійку адміністратора.


Для зонування приміщення використані рейки з натуральной деревини. Стійка адміністратора теж зовні декорована дерев’яними рейками та підсвіткою. Робоча зона виконана з ДСП. Для зручності персонала, установки техніки та зберігання речей додали шухляди та полички.

Загалом вийшло дуже екологічно та стильно.

Маєте проект чи ідею облаштування салону краси, магазину чи іншого приміщення? Приходьте до ROMKOS, будемо раді допомогти реалізувати ваші задуми!


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі