Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Облаштування магазину одягу та аксесуарів за допомогою економпанелей

Коли йдеться про облаштування  магазинів одягу торговим обладнанням, частіше за все використовують різноманітні стелажі, вішала та острівні конструкції. Зазвичай встановлюють одну-дві економпанелі для аксесуарів: ременів, шарфів, прикрас тощо. Але це далеко не всі можливості цього виду торгового обладнання. За допомогою економпанелей можна облаштувати цілий магазин одягу, аксесуарів, прикрас або мобільної техніки.

ekonompaneli магазин одежды

Економпанель, або експопанель – це панелі з ДСП або МДФ з пазами, що розташованими горизонтально на певній відстані, зазвичай 100-150 мм. Панелі кріпляться до стін або встановлюються на підлозі. В пази вставляються різноманітні гачки, кронштейни, вішала.

Переваги експопанелей:

  • Економічність. Вартість стандартних економпанелей з ДСП нижча за вартість стелажів та інших торгових меблів.
  • Мобільність – одна з головних переваг. Всі аксесуари, що навішуються на панелі, можна легко переставляти, підлаштовувати торговий простів під різні товари. Переміщуйте гачки ближче або далі, переставляйте полиці, міняйте місцями вішала. Це займає секунди і зовсім не важко.
  • ekonompanel dlya odezdy
  • Різноманітність конструкцій. Найпопулярніший варіант – кріпити експопанелі до стіни. Так само можна оздоблювати колони – це додатковий простір для демонстрації товарів.

Часто для магазини мобільної техніки замовляють економпанелі зі скляними дверцятами, в яких демонструють топові моделі телефонів. Такі ж конструкції можна використовувати для прикрас.

Крім настінних панелей ROMKOS виготовляє економпанелі, що встановлюються на підлогу. Є варіанти на подіумі, з поличками, тумбами, або навіть двосторонні острівні конструкції.

  • Вибір кольорів та матеріалів. Палітра кольорів ДСП та МДФ для економпанелей досить різноманітна. Ви точно знайдете свій колір або комбінацію з декількох.
  • Компактність та місткість. Експопанелі займають дуже мало місця у просторі, натомість вміщають велику кількість товарів.
  • Універсальність. За рахунок аксесуарів експопанелі можуть використовуватися для будь-яких товарів. Гачки – для прикрас та дрібних аксесуарів. Вішала – для одягу. Кронштейни з полицями перетворюють eкономпанель на повноцінний стелаж.
    аксесуары в экономпанель
  • Ефектна презентація товарів. Експопанелі дозволяють розміщувати товари в такий спосіб, що привертає увагу покупців. Вони можуть бути розміщені на видному місці, де їх легко помітити, або поруч зі схожими товарами, що сприяє збільшенню продажів.

Щодо міцності економпанелей. Стандартні панелі з ДСП та алюмінієвим профілем в пазах витримують середнє навантаження. Але такий варіант не розрахований під важкі товари або велику кількість речей. В такому випадку радимо використовувати експопанелі з МДФ з алюмінієвим профілем. Необхідно слідкувати за загальним навантаженням та рівномірно його розподіляти, використовувати надійні кріплення та правильно регулювати ніжки. Тоді торгове обладнання прослужить вам довго.

Економпанелі – зручний, економний та ефектний від торгового обладнання. Вони дозволяють оформити магазини або шоуруми з меншими витратами, при цьому стильно і ефективно.

 

Замовити прорахунок магазину за тел. +38 095 301 02 05


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі