Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгові острівці для торгової зали “E-tage”, ТЦ “Класс” м. Харків

Торгові острівці для акційних позицій у відділ товарів для дому

Історія про те, як ROMKOS надихає та дарує ідеї .
Один з наших слоганів – «Від ідей до ідеалів». Нещодавно ми отримали матеріальне підтвердження цих слів.

До нас звернувся замовник, який побачив зображення нашого сайта та надихнувся ним. Річ йде про дизайн торгового обладнання, який стоїть на заставці сторінки. Ще раз дякуємо нашому дизайнеру! Ось і замовник, дивлячись на цю картинку, зрозумів, ЩО САМЕ йому треба для облаштування торгової зали.

Так народилась ідея створення торгових острівців. Встановлені вони у відділі товарів для дому «E-tage» на другому поверсі нового ТЦ «Класс» на пр-ті Гагаріна (Харків).


Виконані островки у красному та білому кольорах. Матеріали: металевий каркас, подіум з фарбованого МДФ, полиці з МДФ з пластиковим покриттям.

Островки вийшли універсальними, адже на них розміщені посуд, декоративні статуетки, рамки, годинники та інші прикраси для оселі, постіль та навіть м’які іграшки. Всі товари гарно виглядають на полицях, тому що конструкція торгового островка у формі піраміди.

Ми завжди раді реалізувати ідеї наших замовників та поділитися своїми.

Розкажіть про свій проект торгового чи технологічного обладнання, і ми допоможемо його втілити у життя.

066 4023212

promo.romkos@gmail.com


Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі