Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Обладнання для магазину “LIBRARIUM”, м. Івано-Франківськ, ТРЦ Veles Mall

Довгоочікуване відкриття нового магазину “LIBRARIUM” відбулося 27 січня 2024 р. в м. Івано-Франківськ, ТРЦ Veles Mall. Це, доречі, ПЕРШИЙ магазин на заході України. Але далеко не перший, який облаштовувала компанія ROMKOS для мережі. До цього ми вже виготовляли обладнання для магазинів LIBRARIUM на сході країни, в центральній частині, столиці. Допомагали також відновити торгові точки після повного знищення через ворожі «прильоти».

Магазини «LIBRARIUM» – це, зазвичай, дуже просторі торгові зали з величезним асортиментом товарів для творчості. Непроста задача спланувати все у приміщенні зручно для покупців. Цього разу ми допомогли своїм постійним партнерам ще на етапі вибору приміщення. Наша фахівчиня оперативно створила план розміщення торгового обладнання, конструкторський відділ запропонував нове рішення організації касової зони. Цим ми посприяли погодженню проєкта.

Торгове обладнання у магазині канцелярії та подарунків – переважно стелажі різних форм, габаритів, конструкції. Також для магазину ми виготовили демонстраційні стійки, столи, вітрини та касову зону.

Традиційно, бажаємо успіху та процвітання мережі “LIBRARIUM”  та всім нашим партнерам. ROMKOS завжди готові допомогти втілити ваші мрії, задуми та плани.


Назад

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом