Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладняння для магазину “КОНФІСКАТ”, м.Харків, р-к Барабашово

Склад-магазин КОНФІСКАТ готувався до відкриття більше РОКУ!
І це зовсім не через затримку у виготовленні торгового обладнання. ROMKOS дотримується обумовлених термінів.
Магазин на території найбільшого ринку України «Барабашово» (Харків) планували відкрити навесні 2022 року. Але трапилось найжахливіше. Ворожі обстріли. Декілька ракет поцілили по території ринку, сталися масштабні пожежі. Плани пішли крахом. Безпека – це найважливіше.

Проте Харків – незламне місто! І ось майже через рік мережа КОНФІСКАТ доповнилась величезним магазином на 800 м.кв. біля метро «Академіка Барабашова».
Компанія ROMKOS вкотре допомогла своїм партнерам облаштувати магазин одягу та взуття торговими меблями.

Ми враховуємо побажання замовників та специфіку товарів під час реалізації проектів. Склади-магазини КОНФІСКАТ вирізняються тим, що мають великий асортимент, всі наявні товари виставлені у торговому залі. Тому торгові стелажі, острівки, вішала, вітрини та інше обладнання повинно витримувати досить великі навантаження, буди зносостійким. Ще важливу роль грає мобільність конструкцій. Стійки для одягу, стелажі, експопанелі виконані таким чином, що можна переставляти полиці, корзини, гачки та кронштейни за потреби. Це зручно, коли міняється асортимент та кількість товарів. Торгове обладнання підлаштовуєтеся до нагальних потреб. Обов’язковий елемент – касова стійка виконана у загальному стилі. Також облаштовані зручні примірочні.

Компанія ROMKOS вітає мережу КОНФІСКАТ з відкриттям магазинів. Пишаємося нашою співпрацею.
Віримо у нашу перемогу!

З приводу співпраці звертайтесь за вказаними номерами або заповніть форму


Назад

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом