Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгові меблі для вейп-шопів: як обладнати простір для ефективної торгівлі

Вейп-шопи стають все популярнішими серед любителів електронних сигарет та вейпінгу. Однак, успішна торгівля вейп-продуктами вимагає правильно обладнаного простору. ROMKOS останнім часом облаштовували кілька таких магазинів для різних замовників. Ділимося своїми спостереженнями та порадами, як створити зручне та привабливе середовище для клієнтів.

Дизайн і естетика торгових меблів.

Зазвичай замовники обладнання для вейп-шопів обирають нейтральні кольори торгових меблів. Це обумовлено тим, що самі товари мають барвисте пакування. До того ж вони дрібні. Якщо меблі будуть виконані у яскравих відтінках, то привертатимуть зайву увагу. Тому радимо обирати матеріали для меблів та оздоблення чорного, білого, сірого кольорів.

Полиці та стелажі.

Полиці та стелажі є важливими для організації простору вейп-шопу. Вони використовуються для виставки товарів та зберігання складських запасів. Стелажі можуть бути з відкритими полицями або зі скляними дверцятами.

Вейп-вітрина.

Це може бути окрема вітрина поряд з касовою зоною, або така, що  поєднана з прилавком (ресепшеном). Це не обов’язковий елемент для облаштування вейп-шопа, проте має свої переваги. Вітрина дозволяє відобразити асортимент продуктів та привернути увагу клієнтів до акційних товарів.

Касовий прилавок або ресепшен.

Саме касовий прилавок може стати головним акцентом вашого закладу. Його можна прикрасити логотипом, декорувати накладками у фірмових кольорах, додати підсвітку. Так ваш магазин буде вирізнятися та мати унікальність.

Додаткові меблі.

Крісла та столики можуть бути встановлені у вейп-шопі для створення комфортного середовища для клієнтів.

Освітлення.

Враховуючи те, що товари для вейпінгу дрібні, слід подбати і про якісне освітлення простору, щоб покупці мали змогу все добре роздивитися. Додатково радимо встановити підсвітку на полиці стелажів та вітрин.

Для облаштування вейп-шопа ви можете обрати стелажі, вітрини, прилавки з нашого стандартного асортименту. Або розробити власне планування закладу. Наші фахівці допоможуть вам реалізувати будь-який задум.

Для зв’язку заповніть форму або телефонуйте.


Назад

    Замовити прорахунок

    Залиште заявку і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом