Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладнання для нового партнера – мережі магазинів КОНФІСКАТ

Компанія ROMKOS всі 11 років своєї діяльності спеціалізувалася на торгових меблях для магазинів. Але чи актуально це зараз?

Чи варто зараз починати новий бізнес або розширювати існуючий? Чи краще перечекати важкі часи та не робити різких рухів?
Це, звісно, вирішувати кожному власнику самостійно. Хтось вважає кризу крахом, а хтось -можливістю для росту. Команда ROMKOS однозначно обирає другий варіант. Ми, не дивлячись на складні та іноді навіть небезпечні умови, продовжуємо працювати. З великим задоволенням допомагаємо облаштувати магазини торговим обладнанням своїм старим партнерам. Та навіть знаходимо нових!
З мережею КОНФІСКАТ ми співпрацюємо лише кілька місяців та вже багато чого встигли. Переоблаштували 4 магазина у Києві та Харкові. Ще 2 у Львові та Хмельницькому обладнали новими торговими меблями нашого виробництва.

Особливості торгового обладнання:
✅ компактне – щоб не загромаджувати торгову залу;
✅ містке та міцне – щоб розмістити багато товарів на вітрині;
✅ мобільне – асортимент часто змінюється, навісні конструкції з гачками, кронштейнами та полицями можна переставляти;
✅ стильне, функціональне, якісне – це вимоги, яких ми дотримуємось завжди.

Кому треба облаштувати бізнес – звертайтеся до професіоналів.
Треба перевезти магазин до іншого міста? Команда ROMKOS допоможе з монтажем.
Вирішили розширювати мережу та відкрити нові торгові точки. ROMKOS виготовить зручне, функціональне торгове обладнання за помірну вартість.
Для обговорення вашої задачі зверніться до нашого фахівця 066 4023212

Назад

Читати далі

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню
21.09.2023

Касова зона магазину – рекомендації по облаштуванню

Касова стійка повинна бути зручною для співробітника і клієнта, відповідати стилю магазину і забезпечувати безпеку обробки грошей. Крім того вона може бути родзинкою інтер’єру вашого магазину. Щоб не помилитися з дизайном та передбачити всі нюанси під час експлуатації касової стійки даємо рекомендації фахівців.

Читати далі
Дизайн магазину
24.08.2023

Дизайн магазину

Поговоримо про дизайн інтер’єру магазину. Яким він має бути, які задачі вирішує? Чи потрібно залучати промислового дизайнера для оформлення торгового приміщення?

Читати далі
Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ
15.08.2023

Торгове обладнання для магазину Stylus, м.Київ

Нас рекомендують!
Клієнти радять ROMKOS своїм знайомим, партнерам, та навіть конкурентам. З рекомендації від спільного знайомого розпочалася співпраця компаній ROMKOS та STYLUS – мережи магазинів гаджетів, електроніки, побутових товарів тощо.

Читати далі