Пн - Пт 09:00 - 18:00
Сб - Нд вихідний

Торгове обладнання для нового партнера – мережі магазинів КОНФІСКАТ

Компанія ROMKOS всі 11 років своєї діяльності спеціалізувалася на торгових меблях для магазинів. Але чи актуально це зараз?

Чи варто зараз починати новий бізнес або розширювати існуючий? Чи краще перечекати важкі часи та не робити різких рухів?
Це, звісно, вирішувати кожному власнику самостійно. Хтось вважає кризу крахом, а хтось -можливістю для росту. Команда ROMKOS однозначно обирає другий варіант. Ми, не дивлячись на складні та іноді навіть небезпечні умови, продовжуємо працювати. З великим задоволенням допомагаємо облаштувати магазини торговим обладнанням своїм старим партнерам. Та навіть знаходимо нових!
З мережею КОНФІСКАТ ми співпрацюємо лише кілька місяців та вже багато чого встигли. Переоблаштували 4 магазина у Києві та Харкові. Ще 2 у Львові та Хмельницькому обладнали новими торговими меблями нашого виробництва.

Особливості торгового обладнання:
✅ компактне – щоб не загромаджувати торгову залу;
✅ містке та міцне – щоб розмістити багато товарів на вітрині;
✅ мобільне – асортимент часто змінюється, навісні конструкції з гачками, кронштейнами та полицями можна переставляти;
✅ стильне, функціональне, якісне – це вимоги, яких ми дотримуємось завжди.

Кому треба облаштувати бізнес – звертайтеся до професіоналів.
Треба перевезти магазин до іншого міста? Команда ROMKOS допоможе з монтажем.
Вирішили розширювати мережу та відкрити нові торгові точки. ROMKOS виготовить зручне, функціональне торгове обладнання за помірну вартість.
Для обговорення вашої задачі зверніться до нашого фахівця 066 4023212

Назад

Читати далі

Презентуємо новинку!
24.04.2024

Презентуємо новинку!

Навісне та підлогове торгове обладнання з металу серії «LIS» від ROMKOS. Найкраще рішення для магазинів, які прагнуть створити привабливий та функціональний інтер'єр.

Читати далі
Торгове обладнання для військового магазину «Піксель UA» м.Київ
20.03.2024

Торгове обладнання для військового магазину «Піксель UA» м.Київ

Магазин військового одягу та аксесуарів «Піксель UA» повністю облаштований торговим меблями стандартної серії від виробника ROMKOS. Це навісне та підлогове обладнання для одягу та стандартні вироби з ЛДСП. Вийшло стильно та функціонально.

Читати далі
Поради щодо обладнання Зоомагазинів від фахівців ROMKOS
28.02.2024

Поради щодо обладнання Зоомагазинів від фахівців ROMKOS

На що звернути увагу при плануванні та виборі торгових меблів. Важливо враховувати особливості магазину, його площу, асортимент продукції. Спеціалісти ROMKOS завжди готові проконсультувати Вас з питань організації торгового простору та обладнання магазину.

Читати далі